0850 304 38 70

Kombi Servisi

Teknik Servis Türkiye olarak cihazlarınızın bakım ve onarım hizmetini orjinal yedek parçalar ve profesyonel ekiplerimiz ile sağlamakyayız. Cihazınızın vermiş olduğu arızalar ve periyodik bakım hizmeti tarafımızca yapılabilmektedir.

Kombileriniz mevsimsel bakımlarının yapılmaması özellikle kışın tam performans çalışması gereken zamanlarda sizi yarı yolda bırakabilir. Kombinizin arıza vermemesi için öncelikle düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Kombinizde oluşan arızalardan sonra çalıştırmaya devam etmeniz büyük sorunlara yol açacaktır. Oluşan arızadan sonra kombinizi kapatıp hemen bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Hizmet süreci

Servis kaydını oluşturduktan sonra saha ekibimiz sizleri arayacak ve randevu alacaktır. Onarım için gelen ekibimiz öncelik arıza tespiti yaptıktan sonra sizlere maliyet bilgisi verecek ve onay vermeniz durumunda cihazınızın onarımına başlayacaktır. Onarım yerinde tamamlanamaması durumunda atölyemize gönderilmek üzere teslim alınır ve onarım tamamlandıktan sonra en kısa sürede teslim edilir.

SERVİS KAYDI OLUŞTURUN

0850 304 38 70