0850 304 38 70

Bulaşık Makinesi Servisi

Teknik Servis Türkiye olarak cihazlarınızın bakım ve onarım hizmetini orjinal yedek parçalar ve profesyonel ekiplerimiz ile sağlamakyayız. Cihazınızın vermiş olduğu arızalar ve periyodik bakım hizmeti tarafımızca yapılabilmektedir.

Bulaşık makineniz sizin en büyük yardımcınız. Gerek yaptığı su tasarrufu ile doğaya olan faydası gerek size kazandırmış olduğu zaman ile evinizin en büyük yardımcısı. Bulaşık makinenizin temiz yıkamama, su çekmeme, su ısıtmama gibi sorunların olması cihazınızda çeşitli sorunların olduğu anlamına gelmektedir. Bu sorunların çözümlenmemesi fazla enerji tüketimi ve hijyensiz bir ortam sunacaktır. Cihazınızın onarımı için bizleri

Hizmet süreci

Servis kaydını oluşturduktan sonra saha ekibimiz sizleri arayacak ve randevu alacaktır. Onarım için gelen ekibimiz öncelik arıza tespiti yaptıktan sonra sizlere maliyet bilgisi verecek ve onay vermeniz durumunda cihazınızın onarımına başlayacaktır. Onarım yerinde tamamlanamaması durumunda atölyemize gönderilmek üzere teslim alınır ve onarım tamamlandıktan sonra en kısa sürede teslim edilir.